Juuretised

Juuretised

AS Veikand on maailma ühe suurima lisaainete tootja Danisco A/S ametlik esindaja Eestis. Juuretis annab tootele unikaalse aroomi ja tekstuuri. Samas takistab tooteid ka kiiresti riknemast.  Osa juuretisi- probiootikumid- on positiivsete omadustega ning aitavad meie organismi heaolule ja tervisele kaasa.

Meil on teile pakkuda juuretisi kolmel erineval kujul- sügavkülmutatud, kuivatatud ja sügavkülmutatud (ehk lüofilitseeritud) ning vedelikuna.

Danisco juuretised jagunevad oma olemuselt järgmiselt:

- Mesofiilsed juuretised->CHOOZIT sari. Juuretiste sari, milles on juuretisi nii juustu, hapukoore, kodujuustu kui ka kohupiima valmistamiseks. Lähemat infot antud toodete kohta saate siit.


- Termofiilsed juuretised->YO-MIX sari. Hulgaliselt võimalusi värskelt fermenteeritud toodete tootmiseks (jogurt) erinevate konsistentsi ja aroomi/maitse omadustega. Täpsem tutvustus avaneb siit.


- Probiootilised juuretised-> HOWARU Premium Probiotics. Daniscol on olemas valik probiootikume, mis on head Sinu tervisele. Pakkuda on erinevaid tüüpe. Veelgi enam infot leiad www.howaru.com


- Säilimisaega pikendava toimega juuretised->HOLDBAC juuretised. Juuretised, mis ennetavad piimatoote riknemist ja patogeenide teket. Tegemist on naturaalsete juuretistega. Saadaval on Holdbac juuretised nii fermenteeritud, juustu- kui ka lihatoodetele.

 


 

AS Veikand
Välja tn. 7 Pärnu
80010

Tel.: 4464930
Fax.: 4464931
E-mail: